Suurepäärased Võimalused

Esmaklassilised Tööpakkumised Euroopas

TIP Firmad

Meie kliendid kuuluvad Euroopa kõige innovatiivsemate firmade juurde

Kauaaegne kogemus

LES on juba üle 8 aastat üle terve Euroopa edukalt tegutsenud

Ühine meie kollektiiviga

Tule LES'i tööle ja naudi suurepäärast töökeskkonda

Tehnikaalase värbamise ja konsultatsiooni spetsialistid

Mida saame Teie jaoks teha

Kui otsite töökohta tehnikavaldkonnas, on Linnamägi Executive Search Teie jaoks õige koht.

Siit leiate laia valiku huvitavaid tööpakkumisi spetsialistidele ja juhtidele nii rahvusvahelise äri, tehnika, rahanduse ja turunduse kui ka teistest valdkondadest.

IT ja tehnika

Meie kliendid kuuluvad Euroopa innovatiivseimate tööstusettevõtete hulka ning pakuvad laias valikus tehnikaalaseid töökohti alates spetsialisilt kuni ärijuhini.

Müük ja turundus

Parimad tehnilised lahendused ei pruugi veel tagada majanduslikku edu. Seetõttu pakuvad tehnikaettevõtted alati huvitavaid väljakutseid müügi- ja turundusekspertidele.

Rahandus ja majandus

Tehniaettevõtte töö sujumiseks on tarvis palju inimesi - nii rahanduse, hangete, personalitöö kui halduse valdkonnast. Meilt leiate tööpakkumisi kõigile neile positsioonidele.

Teenused

Linnamägi Executive Search pakutav värbamisteenus on suunatud ekspertide ja juhtide leidmisele Saksamaalt, Prantsusmaalt ja Ida-Euroopast.

Et muuta Teie ettevõtte tegevust edukamaks, võime toetada teid turundusvaldkonnas ning aidata Teil luua üle-Euroopalise müügi- ja turustusvõrgustiku.

Teenuste lehele

Värbamine Saksamaal

Saksamaa on Euroopa suurima majandusega riik, kus tegutsevad paljud maailma turuliidrid. Ta on tuntud silmapaistva haridussüsteemi ja kõrgeima kvalifikatsiooniga inseneride poolest.

Kui vajate professionaalseid insenere või oskustöölisi, on Saksamaa - meie arvates parima autotööstusega riik - õige paik, kust otsida.

Loe Edasi

Värbamine Prantsusmaal

Prantsusmaa on Euroopa suuruselt teine majandus, kus on tegevad paljud globaalse ampluaaga suurettevõtted. Lisaks sellele on Prantsusmaa alati olnud kuulus oma innovatiivse disaini ja loovate lahenduste poolest.

Kui otsite prantsuse keelt kõnelevat rahvusvaheliste kogemustega töötajat, kes teab, kuidas toimivad tõeliselt suured ettevõtted, siis aitame ta Teil leida Prantsusmaalt.

Loe Edasi

Värbamine Ida-Euroopas

Ida-Euroopa tehnikaülikoolides käivad traditsiooniliselt inseneriõpe ja teadus käsikäes. Seetõttu tuleb Ida-Euroopa ülikoolidest palju sügavate teadmistega IT-spetsialiste ja suurepäraseid teadlasi.

Avanenud piiridega Euroopa Liidus kasutavad paljud Ida-Euroopa eksperdid võimalust siirduda tööle Lääne-Euroopasse. Motivatsiooni selleks võivad pakkuda nii palgaerinevused kui kultuurilised põhjused.

Loe Edasi

Ettevõtte arendamine

Euroopa Liidu rohkem kui 400 miljoni inimesega ühisturg võimaldab väga erisugustel uuenduslikel ja kvaliteetsetel kaupadel ja teenustel müüki laiendada ja uusi tarnijaid leida.

Abistame Teid sobiva personali leidmise Euroopas asuvatesse tütarettevõtetesse ning vajadusel leiame ka sobivad kontoriruumid või tootmisala.

Loe Edasi

Personalialane nõustamine

Tähtis ei ole mitte ainult tehniline kompetents, vaid ka ühine töökultuur ja teineteisemõistmine. Isiksuseomadused on eriti olulised siis, kui töötaja värvatakse teisest riigist.

Lisaks kvalifitseeritud personali leidmisele aitame Teid potentsiaalsete kandidaatide hindamisel: uurime põhjalikult dokumente, viime läbi intervjuusid nii telefoni teel kui näost näkku ning korraldame rollimängud ja hindamiskeskused.

Loe Edasi

Turundusealane nõustamine

Uutele turgudele sisenemisel tuleb arvesse võtta tervet hulka kultuurilisi faktoreid. Kui need jätta tähelepanuta, võib edukas turule sisenemine osutuda keerukaks.

Kui kaalute Euroopa turule sisenemist, ei paku me mitte ainult välja sobiviad kandidaate, vaid aitame teil ka leida õige strateegia ja ületada ette tulevaid kultuurilisi erinevusi.

Loe Edasi


Tegevusvaldkonnad


Masinaehitus

Elektrotehnika

IT

Raudteetehnika

Lennundus

Autotööstus

Ehitustööstus

Keemia

© Copyright 2018. Kõik õigused kaitstud Linnamägi Executive Search